PRŮVODCE POUŽITÍM LOGOTYPŮ UTB
Jak správně používat loga Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

> switch to english version

úvod | FAQ |

Často kladené otázky

> Jaké barvy použít?

Používejte výhradně hlavní barvu, doplňkové barvy lze použít v případě nouze, kde již není jiná možnost. Rozhodně doplňkové barvy neberte jako spestření Vašeho dokumentu. Ve většině případů budete využívat barevného modelu RGB a HTML (se kterými běžně pracuje Word, Excel ...)

> Potřebuji logotyp pro dokument ve Wordu

Stáhněte si vybrané logo v barevném modelu RGB ve formátu JPG (logotyp ve formátu JPG), až budete upravovat velikost, pozor na deformace (logo neroztahujte ani nezužujte).

> Potřebuji logotyp pro tabulku v Excelu

Stáhněte si vybrané logo v barevném modelu RGB ve formátu JPG (logotyp ve formátu JPG), nebo ve formátu PNG (pokud nemáte bílé pozadí), až budete upravovat velikost, pozor na deformace (logo neroztahujte ani nezužujte).

> Potřebuji logotyp pro prezentaci Powerpoint

Stáhněte si vybrané logo v barevném modelu RGB ve formátu JPG (logotyp ve formátu JPG), nebo ve formátu PNG (pokud nemáte bílé pozadí) až budete upravovat velikost, pozor na deformace (logo neroztahujte ani nezužujte).

> Chci e-mailový podpis s logem (např. v Outlook)

Stáhněte si zmenšené vybrané logo ze základní nabídky v horní části (stačí kliknout druhým tlačítkem myši a dát uložit obrázek jako ...), až budete upravovat velikost, pozor na deformace (logo neroztahujte ani nezužujte).

> Chci zaslat logo partnerovi, který jej použije k propagaci (např. pro tisk, či na internetové stránky)

odkažte partnera na tyto stránky (tj. vizual.utb.cz) ať si stáhne logotyp pro profesionální použití ve formátu PDF a barevném modelu CMYK (vpravo, označené žlutou ikonkou s oranžovým výstražným symbolem). Tyto loga jsou ve vektorech a barevném modelu CMYK.

> Chci zaslat partnerovi informaci jak pracovat s logem, který jej použije k propagaci.

odkažte partnera na tyto stránky (tj. vizual.utb.cz) ať si stáhne manuál pro použití konkrétního logotypu.

Pokud stále nevíte jaké správné logo použít, kontaktujte Odbor marketingu a komunikace UTB.

vizual.utb.cz | Online průvodce použitím logotypů UTB